Surface Go 3

Flexibilný a výkonný, vytvorený pre vzdelávanie a objavovanie

Navrhnutý pre modernú triedu

Zapojte sa do virtuálnych stretnutí s 10.5” PixelSense ™displejom, kvalitnou FullHD webkamerou a štúdiovými mikrofónmi. Využite nástroje pre moderné vzdelávanie na hodinách v ľahkom a flexibilnom dizajne.

*príslušenstvo sa predáva samostatne, v prípade určitých konfigurácii s perom Surface Pen alebo s klávesnicou Surface Go Type Cover


Nástroje pre každú úlohu

Rýchlo dokončite úlohy navrhnuté pre dotyk a digitálne pero vďaka dotykovej obrazovke a Surface Pen . Pridajte magnetickú klávesnicu Surface Go Type Cover či myš Surface Mobile Mouse a premeňte tablet na plnohodnotný notebook.

Dostatok energie aj pri odpojení

Vďaka batérii s celodennou výdržou budete mať vždy dostatok energie pre neprerušované vzdelávanie. Pri napojení na Surface Dock dokážete vďaka rýchlemu nabíjaniu dobiť batériu až na 80 % už behom hodiny.

Vzdelávanie odkiaľkoľvek

Okrem WiFi zaisťuje bezproblémové a bezpečné pripojenie aj voliteľné LTE Advanced , čo v spojení s kompaktným dizajnom študentom umožňuje pracovať na úlohách prakticky kdekoľvek. Surface Go 2 

Dajte kreativite študentov iskru, dajte im Surface Go 2.


Väčší, jasnejší, úžasnejší
Teraz môžete pracovať na väčšom dotykovom displeji, veľkosť samotného zariadenia pritom zostala nezmenená. Najľahšie zariadenie Surface 2 v 1 naďalej váži iba 544 g1, ale teraz ponúka väčší 10,5" displej s vyšším rozlíšením 220 ppi.

Nástroje pre akúkoľvek úlohu

Pokiaľ chcete dosiahnuť plnohodnotný zážitok klasického notebooku, siahnite po príslušenstve: Kryt s klávesnicou Surface Go Type Cover a myš Surface Mobile Mouse alebo zariadenie spárujte s dotykovým perom Surface Pen pre písanie a kreslenie.

Dostatok energie pri odpojení

Vďaka vylepšenej batérii s celodennou výdržou budete mať vždy dostatok energie pre neprerušované vzdelávanie. Pri napojení na Surface Dock nabije systém rýchleho nabíjania batériu na 80% už za 30 minút.

*príslušenstvo sa predáva samostatne, v prípade určitých konfigurácii s perom Surface Pen alebo s klávesnicou Surface Go Type Cover


Nie je Wi-Fi? Nie je problém

S voliteľným pripojením LTE Advanced sa môžete vy a vaši študenti bezpečne pripojiť k sieti aj mimo dosahu WiFi signálu.

Surface Go 2 poskytuje študentom vyšší komfort

Využite v triede každý okamih – s rýchlejším spoločníkom pre základné aplikácie, na ktoré sa študenti každý deň spoliehajú. Surface Go 2 prináša študentom výkon, prenosnosť a vylepšenú celodennú výdrž batérie


Aktuálne dostupný v rámci výpredaja so zľavou až 30%.Surface Laptop Go

Vzdelávajte štýlovo, nech ste kdekoľvek

Zjednodušenie základných každodenných činností

Ide o doposiaľ najľahší notebook série Surface, má ale funkcie,ktoré pri notebooku na každodennú prácu čakáte.

 • Výkonný procesor pre beh profesionálneho softvéru aj bežných aplikácií pre prípravu materiálov na vyučovanie.
 • Celodenná výdrž baterie 1 a rýchle nabíjanie 2 z prázdneho až do úplne plného stavu.
 • Okamžité zapnutie, zapínacie tlačidlo s čítačkou odtlačkov prstov a prihlasovanie cez Windows Hello a One Touch, aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k práci.
 • Výrazné reproduktory Omnisonic, dva štúdiové mikrofóny citlivé na veľkú vzdialenosť a predná kamera HD 720p pre jasný obraz i zvuk virtuálnych schôdzok či hybridného vzdelávania.
 • Najvyššie pohodlie pri písaní na nezmenšenej klávesnici a jednoduchá navigácia presným trackpadom.


Štýl a produktivita si vzájomne pristanú

Preneste svoj štýl aj na notebook a vyberte si z ohromujúcich moderných farieb. Na veľkej dotykovej obrazovke toho uvidíte viac a zvládnete viac.

 • S hmotnosťou len 1110 g budete brať Surface Laptop Go všade so sebou.
 • Vyberte si z farieb, ktoré vyjadria váš štýl, a povrchovú úpravu, ktorá zvládne každodenné používanie. Dodáva sa v ľadovej modrej, farbe platiny a pieskovca.
 • Užite si viac priestoru na obrazovke a pracujte prirodzene a produktívnejšie na žiarivom 12,4”dotykovém displeji PixelSense s úzkym rámčekom a pomerom strán 3:2, ktorý je pre sériu Surface typický.


Surface for Education pre použitie v školách

Šetrí čas aj peniaze. Vášmu školskému administrátorovi dopraje pokoj . Surface umožňuje jednoduchú správu zariadenia a môžete sa spoľahnúť na dôveryhodné zabezpečenie spoločnosti Microsoft pre bezpečnosť vašich školských dát.

 • Plnohodnotná správa všetkých zaradení vo vašej školskej infraštruktúre pomocou Intune for Education.
 • Využite offline a online nástroje pre vzdelávanie, ktoré sú súčasťou balíka Microsoft 365 či Office 365.
 • Rozšírte možnosti zariadení Surface doplnkovým príslušenstvom: Prenášajte obraz bezdrôtovo na dataprojektor vo vašej triede pomocou Microsoft 4K Wireless Display Adapter či rozšírte ponuku portov s Microsoft Surface Dock.


V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na info@techsaverspreskoly.sk
1